Плитка Beige 60x60 Palace Undefasa з колекції Palace Undefasa
Undefasa

Керамічна плитка Плитка Beige 60x60 Palace Undefasa з колекції Palace Undefasa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Beige 60x60 Palace Undefasa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Плитка Beige 60x60 Palace Undefasa з колекції Palace Undefasa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бейдж 60x60 Полейс Юнефезєй з колекції Полейс Юнефезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Беіге 60x60 Палаке Ундефаса з колекції Палаке Ундефаса". Виробник цієї плитки Undefasa може бути помилково написаний як Undefasa, Undefas, Юнефезєй, Ундефаса і навіть як Гтвуафіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 30 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Undefasa |
| Серія | Palace Undefasa |
| Колекція | Palace |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 30 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Beige 60x60 Palace Undefasa з колекції Palace Undefasa