Плитка Beige 32.5x32.5 Hojas Oset з колекції Hojas Oset
Oset

Керамічна плитка Плитка Beige 32.5x32.5 Hojas Oset з колекції Hojas Oset виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Beige 32.5x32.5 Hojas Oset найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.5см і довжина плитки дорівнює 32.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка Beige 32.5x32.5 Hojas Oset з колекції Hojas Oset може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бейдж 32.5x32.5 Ходжес Озет з колекції Ходжес Озет", на неправильно прочитаном як "Плитка Беіге 32.5x32.5 Ходжас Осет з колекції Ходжас Осет". Виробник цієї плитки Oset може бути помилково написаний як Oset, Озет, Осет і навіть як Щіуе, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.5 × 32.5 см |
| Вага | 25.04 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Oset |
| Серія | Hojas Oset |
| Колекція | Hojas |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.25 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.25 м.кв. / 13 шт / 25.04 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 21044 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(34,47,88) HEX: #e0b377 RGB: 224, 179, 119 | RAL Design: 075 80 40 Ash Yellow (Жовтий Ясен)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 728 728 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(30,62,76) HEX: #c2864a RGB: 194, 134, 74 | RAL Design: 070 60 40 Grain Brown (Коричневе Зерно)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 729 729 | |
| hsv(34,50,82) HEX: #d1a469 RGB: 209, 164, 105 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 | |
| hsv(30,67,71) HEX: #b5783c RGB: 181, 120, 60 | RAL Design: 070 60 40 Grain Brown (Коричневе Зерно)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 730 730 | |
| hsv(34,54,76) HEX: #c29459 RGB: 194, 148, 89 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(40,40,88) HEX: #e0c287 RGB: 224, 194, 135 | RAL Design: 085 80 30 Moonlight Yellow (Жовте Місячне Світло)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4535 4535 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Плитка Beige 32.5x32.5 Hojas Oset з колекції Hojas Oset