Плитка Beige 25x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN
STN

Керамічна плитка Плитка Beige 25x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Beige 25x50 Rhodes STN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка Beige 25x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бейдж 25x50 Родс Стн з колекції Родс Стн", на неправильно прочитаном як "Плитка Беіге 25x50 Рходес Стн з колекції Рходес Стн". Виробник цієї плитки STN може бути помилково написаний як STN, Стн, Стн і навіть як ІЕТ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 50 см |
| Вага | 26.04 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | STN |
| Серія | Rhodes STN |
| Колекція | Rhodes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.625 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.625 м.кв. / 13 шт / 26.04 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Beige 25x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN