

Керамічна плитка Плитка Beige 10x30 Brick Glossy Ragno з колекції Brick Glossy Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Beige 10x30 Brick Glossy Ragno найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка Beige 10x30 Brick Glossy Ragno з колекції Brick Glossy Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бейдж 10x30 Брік Глосі Регно з колекції Брік Глосі Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка Беіге 10x30 Бріск Глоссі Рагно з колекції Бріск Глоссі Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 15.66 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Brick Glossy Ragno |
| Колекція | Brick Glossy |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 7.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 36 шт / 15.66 кг |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | R4GK |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Beige 10x30 Brick Glossy Ragno з колекції Brick Glossy Ragno