

Керамічна плитка Плитка Basswood 10.5x80.5 Flair Naxos з колекції Flair Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Basswood 10.5x80.5 Flair Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10.5см і довжина плитки дорівнює 80.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка Basswood 10.5x80.5 Flair Naxos з колекції Flair Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бесууд 10.5x80.5 Флейр Нексос з колекції Флейр Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Бассвуд 10.5x80.5 Флаір Наксос з колекції Флаір Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10.5 × 80.5 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Flair Naxos |
| Колекція | Flair |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.0143 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.0143 м.кв. / 12 шт / 15 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 108410 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Плитка Basswood 10.5x80.5 Flair Naxos з колекції Flair Naxos