

Керамічна плитка Плитка Balmoral Lapp Rett 80x180 Castle La Fabbrica з колекції Castle La Fabbrica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Balmoral Lapp Rett 80x180 Castle La Fabbrica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 180см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Balmoral Lapp Rett 80x180 Castle La Fabbrica з колекції Castle La Fabbrica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Болморел Лепп Ретт 80x180 Кестл Лєй Феббрікєй з колекції Кестл Лєй Феббрікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Балморал Лапп Ретт 80x180 Кастле Ла Фаббріка з колекції Кастле Ла Фаббріка". Виробник цієї плитки La Fabbrica може бути помилково написаний як Lafabbrica, La Fabbric, Лєй Феббрікєй, Ла Фаббріка і навіть як Дф Афиикшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 180 см |
| Вага | 71.28 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Fabbrica |
| Серія | Castle La Fabbrica |
| Колекція | Castle |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 2.88 м.кв. / 2 шт / 71.28 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 110011 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Balmoral Lapp Rett 80x180 Castle La Fabbrica з колекції Castle La Fabbrica