Плитка B 30x120 Woodland Ceramika Konskie з колекції Woodland Ceramika Konskie
Знято з виробництваCeramika Konskie

Керамічна плитка Плитка B 30x120 Woodland Ceramika Konskie з колекції Woodland Ceramika Konskie виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка B 30x120 Woodland Ceramika Konskie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Warm Gray 7. |
Плитка B 30x120 Woodland Ceramika Konskie з колекції Woodland Ceramika Konskie може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x120 Вудленд Саремікєй Канска'є з колекції Вудленд Саремікєй Канска'є", на неправильно прочитаном як "Плитка Б 30x120 Вудланд Кераміка Конскіе з колекції Вудланд Кераміка Конскіе". Виробник цієї плитки Ceramika Konskie може бути помилково написаний як Ceramikakonskie, Ceramika Konski, Саремікєй Канска'є, Кераміка Конскіе і навіть як Сукфьшлф Лщтілшу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 33.3 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Ceramika Konskie |
| Серія | Woodland Ceramika Konskie |
| Колекція | Woodland |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 33.3 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка B 30x120 Woodland Ceramika Konskie з колекції Woodland Ceramika Konskie