Плитка Azur Gloss 5x15 Bejmat Wow з колекції Bejmat Wow
Wow

Керамічна плитка Плитка Azur Gloss 5x15 Bejmat Wow з колекції Bejmat Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Azur Gloss 5x15 Bejmat Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5007 Діамантово-синій Pantone 7455. |
Плитка Azur Gloss 5x15 Bejmat Wow з колекції Bejmat Wow може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Езєр Глос 5x15 Беджмет Оуу з колекції Беджмет Оуу", на неправильно прочитаном як "Плитка Азур Глосс 5x15 Беджмат Вов з колекції Беджмат Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 15 см |
| Вага | 10.56 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Bejmat Wow |
| Колекція | Bejmat |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.47 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.47 м.кв. / 66 шт / 10.56 кг |
| Штук в упаковці | 66 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 121735 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(216,56,53) HEX: #3b5a87 RGB: 59, 90, 135 | RAL Design: 270 40 25 Functional Blue (Функціональний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(220,67,53) HEX: #2d4b87 RGB: 45, 75, 135 | RAL Design: 290 30 40 Official Violet (Офіційний Фіолетовий)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(220,75,47) HEX: #1e3c78 RGB: 30, 60, 120 | RAL Design: 280 30 35 Theatre Blue (Театральний Синій)RAL Classic: 5010 Горечавково-синійPantone: 647 647 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Azur Gloss 5x15 Bejmat Wow з колекції Bejmat Wow