

Керамічна плитка Плитка Axi Brown Chestnut 60 20mm AE7H з колекції Axi Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Axi Brown Chestnut 60 20mm AE7H найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка Axi Brown Chestnut 60 20mm AE7H з колекції Axi Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ексі Броуун Честнат 60 20mm AE7H з колекції Ексі Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Аксі Бровн Честнут 60 20mm AE7H з колекції Аксі Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845339485 |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 33 кг |
| Стирання | 0 м |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Axi Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Axi Brown Chestnut 60 20mm |
| Колекція | Axi |
| У палеті м.кв. | 21,6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Структурна |
| Артикул виробника | AE7H |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















3 reviews for Плитка Axi Brown Chestnut 60 20mm AE7H з колекції Axi Atlas Concorde