

Керамічна плитка Плитка Autumn 4.5x23 Antique Settecento з колекції Antique Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Autumn 4.5x23 Antique Settecento найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.5см і довжина плитки дорівнює 23см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Плитка Autumn 4.5x23 Antique Settecento з колекції Antique Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Отамн 4.5x23 Ентік Сеттесенто з колекції Ентік Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка Аутумн 4.5x23 Антікьуе Сеттекенто з колекції Антікьуе Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.5 × 23 см |
| Вага | 10.43 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Antique Settecento |
| Колекція | Antique |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.46 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.46 м.кв. / 44 шт / 10.43 кг |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 147004 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Autumn 4.5x23 Antique Settecento з колекції Antique Settecento