

Керамічна плитка Плитка Arr 1 Anthracite 34.6x15 Planet Peronda з колекції Planet Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Arr 1 Anthracite 34.6x15 Planet Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 34.6см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка Arr 1 Anthracite 34.6x15 Planet Peronda з колекції Planet Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Арр 1 Ензресіт 34.6x15 Плейнет Паранєй з колекції Плейнет Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Арр 1 Антхракіте 34.6x15 Планет Перонда з колекції Планет Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 34.6 × 15 см |
| Вага | 10.53 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Planet Peronda |
| Колекція | Planet |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.54 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 11 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3590922490 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Плитка Arr 1 Anthracite 34.6x15 Planet Peronda з колекції Planet Peronda