Плитка Argento Pavimento 30x30 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Плитка Argento Pavimento 30x30 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Argento Pavimento 30x30 Boiserie Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Argento Pavimento 30x30 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ардженто Певіменто 30x30 Боайзара'є Па'ємм Волентіно з колекції Боайзара'є Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Аргенто Павіменто 30x30 Боісеріе Піемме Валентіно з колекції Боісеріе Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 16.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Boiserie Piemme Valentino |
| Колекція | Boiserie |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.9 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. / 10 шт / 16.3 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 27260 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Argento Pavimento 30x30 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino