Плитка Arcadian Moselle 6.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester
Winchester
Керамічна плитка Плитка Arcadian Moselle 6.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Arcadian Moselle 6.3x13 Residence Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.3см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 7475. |
Плитка Arcadian Moselle 6.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Аркедайян Мозел 6.3x13 Режіденс Вінчестар з колекції Режіденс Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Плитка Аркадіан Моселле 6.3x13 Ресіденце Вінчестер з колекції Ресіденце Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.3 × 13 см |
| Вага | 31.48 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Residence Winchester |
| Колекція | Residence |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.13 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 40 шт / 6 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.UMO2025 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(160,33,53) HEX: #5b8778 RGB: 91, 135, 120 | RAL Design: 170 50 20 Blackberry Leaf Green (Зелені Листя Ожини)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7475 7475 | |
| hsv(160,30,59) HEX: #699687 RGB: 105, 150, 135 | RAL Design: 170 60 20 Cyprus Green (Кіпрський Зелений)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 5483 5483 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,38,47) HEX: #4a7878 RGB: 74, 120, 120 | RAL Design: 200 50 15 Nickel Ore Green (Зелена Нікелева Руда)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(150,18,65) HEX: #88a697 RGB: 136, 166, 151 | RAL Design: 160 70 15 Andean Slate (Андеєр-Сланець)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Arcadian Moselle 6.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester