Плитка Arcadian Moselle 13x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester
Winchester
Керамічна плитка Плитка Arcadian Moselle 13x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Arcadian Moselle 13x13 Residence Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 5503. |
Плитка Arcadian Moselle 13x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Аркедайян Мозел 13x13 Режіденс Вінчестар з колекції Режіденс Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Плитка Аркадіан Моселле 13x13 Ресіденце Вінчестер з колекції Ресіденце Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 25.14 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Residence Winchester |
| Колекція | Residence |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.33 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 20 шт / 5.8 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.UMO2005 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(90,17,71) HEX: #a6b596 RGB: 166, 181, 150 | RAL Design: 130 70 20 Soap Green (Зелене Мило)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 623 623 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Arcadian Moselle 13x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester