

Керамічна плитка Плитка Antracita 59.6x120 River Porcelanosa з колекції River Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Antracita 59.6x120 River Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.6см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Antracita 59.6x120 River Porcelanosa з колекції River Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ентресітєй 59.6x120 Рівар Порселейнозєй з колекції Рівар Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Антракіта 59.6x120 Рівер Поркеланоса з колекції Рівер Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.6 × 120 см |
| Вага | 38.54 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | River Porcelanosa |
| Колекція | River |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.43 м.кв. |
| Товщина | 11.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.43 м.кв. / 2 шт / 38.54 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | P19768921 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Antracita 59.6x120 River Porcelanosa з колекції River Porcelanosa