

Керамічна плитка Плитка Antracita 50x100 Weezer Alaplana з колекції Weezer Alaplana виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Antracita 50x100 Weezer Alaplana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Antracita 50x100 Weezer Alaplana з колекції Weezer Alaplana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ентресітєй 50x100 Візар Олепленєй з колекції Візар Олепленєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Антракіта 50x100 Веезер Алаплана з колекції Веезер Алаплана". Виробник цієї плитки Alaplana може бути помилково написаний як Alaplana, Alaplan, Олепленєй, Алаплана і навіть як Фдфздфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 100 см |
| Вага | 20.21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Alaplana |
| Серія | Weezer Alaplana |
| Колекція | Weezer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 2 шт / 20.21 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Antracita 50x100 Weezer Alaplana з колекції Weezer Alaplana