Плитка Ab Rosa 59x59 Portugal El Molino з колекції Portugal El Molino
El Molino

Керамічна плитка Плитка Ab Rosa 59x59 Portugal El Molino з колекції Portugal El Molino виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ab Rosa 59x59 Portugal El Molino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59см і довжина плитки дорівнює 59см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка Ab Rosa 59x59 Portugal El Molino з колекції Portugal El Molino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Е Розєй 59x59 Портагел Іл Моліно з колекції Портагел Іл Моліно", на неправильно прочитаном як "Плитка Аб Роса 59x59 Португал Ел Моліно з колекції Португал Ел Моліно". Виробник цієї плитки El Molino може бути помилково написаний як Elmolino, El Molin, Іл Моліно, Ел Моліно і навіть як Уд Ьщдштщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59 × 59 см |
| Вага | 21.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | El Molino |
| Серія | Portugal El Molino |
| Колекція | Portugal |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.04 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.04 м.кв. / 3 шт / 21.6 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | NEO04 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Ab Rosa 59x59 Portugal El Molino з колекції Portugal El Molino