Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA WENGUE Cerlat Cracovia з колекції Cracovia Cerlat
Cerlat

Керамічна плитка Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA WENGUE Cerlat Cracovia з колекції Cracovia Cerlat виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA WENGUE Cerlat Cracovia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.9см і довжина плитки дорівнює 49.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA WENGUE Cerlat Cracovia з колекції Cracovia Cerlat може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 9.9x49.2 Крейковія Венг Сарлет Крейковія з колекції Крейковія Сарлет", на неправильно прочитаном як "Плитка 9.9x49.2 Сраковіа Венгуе Керлат Сраковіа з колекції Сраковіа Керлат". Виробник цієї плитки Cerlat може бути помилково написаний як Cerlat, Сарлет, Керлат і навіть як Сукдфе, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 9.9 × 49.2 см |
| Вага | 16.05 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cerlat |
| Серія | Cracovia |
| Колекція | Cracovia Cerlat |
| У палеті м.кв. | 61.32 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.73 |
| Товщина | 9.2 мм |
| Пакувальна норма | 0.73м.кв.(15шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | III |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 9.9x49.2 CRACOVIA WENGUE Cerlat Cracovia з колекції Cracovia Cerlat