

Керамічна плитка Плитка 9,8x16,8 Looks Night-Memories-A036123 з колекції Memories Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 9,8x16,8 Looks Night-Memories-A036123 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.8см і довжина плитки дорівнює 16.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка 9,8x16,8 Looks Night-Memories-A036123 з колекції Memories Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 9,8x16,8 Лукс Найгт Меморіс A036123 з колекції Меморіс Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 9,8x16,8 Лукс Нігхт Меморіес A036123 з колекції Меморіес Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Ромб |
| Розмір | 9.8 × 16.8 см |
| Вага | 6.69 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Memories |
| Колекція | Memories Ape |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 8,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,5м.кв. (61 шт) |
| Штук в упаковці | 61 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A036123 |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий антрацит |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,100,6) HEX: #000f0f RGB: 0, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 9,8x16,8 Looks Night-Memories-A036123 з колекції Memories Ape