Плитка 972 Taupe 29.4x29.4 Keraplatte Zoe Stroeher з колекції Keraplatte Zoe Stroeher
Stroeher

Керамічна плитка Плитка 972 Taupe 29.4x29.4 Keraplatte Zoe Stroeher з колекції Keraplatte Zoe Stroeher виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 972 Taupe 29.4x29.4 Keraplatte Zoe Stroeher найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.4см і довжина плитки дорівнює 29.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка 972 Taupe 29.4x29.4 Keraplatte Zoe Stroeher з колекції Keraplatte Zoe Stroeher може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 972 Топ 29.4x29.4 Кареплетт Зоі Строіхар з колекції Кареплетт Зоі Строіхар", на неправильно прочитаном як "Плитка 972 Таупе 29.4x29.4 Кераплатте Зое Строехер з колекції Кераплатте Зое Строехер". Виробник цієї плитки Stroeher може бути помилково написаний як Stroeher, Строіхар, Строехер і навіть як Іекщурук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.4 × 29.4 см |
| Вага | 17.466 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Stroeher |
| Серія | Keraplatte Zoe Stroeher |
| Колекція | Keraplatte Zoe |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.9508 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.9508 м.кв. / 11 шт / 17.466 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 8031 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 972 Taupe 29.4x29.4 Keraplatte Zoe Stroeher з колекції Keraplatte Zoe Stroeher