Плитка 9.4x9.4 TV.013CQ Chalk Cameo Mosaico+ Quilt з колекції Quilt Mosaico+
Mosaico+

Керамічна плитка Плитка 9.4x9.4 TV.013CQ Chalk Cameo Mosaico+ Quilt з колекції Quilt Mosaico+ виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 9.4x9.4 TV.013CQ Chalk Cameo Mosaico+ Quilt найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.4см і довжина плитки дорівнює 9.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 9.4x9.4 TV.013CQ Chalk Cameo Mosaico+ Quilt з колекції Quilt Mosaico+ може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 9.4x9.4 Тв.013кк Чолк Кейміо Мозейко+ Квілт з колекції Квілт Мозейко+", на неправильно прочитаном як "Плитка 9.4x9.4 Тв.013скь Чалк Камео Мосаіко+ Кьуілт з колекції Кьуілт Мосаіко+". Виробник цієї плитки Mosaico+ може бути помилково написаний як Mosaico+, Мозейко+, Мосаіко+ і навіть як Ьщіфшсщ+, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 9.4 × 9.4 см |
| Вага | 11.74 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico+ |
| Серія | Quilt |
| Колекція | Quilt Mosaico+ |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.64 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0.64м.кв.(73шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | TV.013CQ |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Плитка 9.4x9.4 TV.013CQ Chalk Cameo Mosaico+ Quilt з колекції Quilt Mosaico+