

Керамічна плитка Плитка 9,2x36,8 Natural Lagoon-Natural з колекції Natural Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 9,2x36,8 Natural Lagoon-Natural найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.2см і довжина плитки дорівнює 36.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 549. |
Плитка 9,2x36,8 Natural Lagoon-Natural з колекції Natural Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 9,2x36,8 Нетєрел Лейгун Нетєрел з колекції Нетєрел Севікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 9,2x36,8 Натурал Лагун Натурал з колекції Натурал Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 9.2 × 36.8 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Natural |
| Колекція | Natural Cevica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,85 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0,85м.кв. (25 шт) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,33,53) HEX: #5b8787 RGB: 91, 135, 135 | RAL Design: 200 50 15 Nickel Ore Green (Зелена Нікелева Руда)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,30,59) HEX: #699696 RGB: 105, 150, 150 | RAL Design: 200 60 15 Woad Indigo (Луговий Індіго)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,27,65) HEX: #79a6a6 RGB: 121, 166, 166 | RAL Design: 200 70 15 Cold Front Green (Зелений Холодний Фронт)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 9,2x36,8 Natural Lagoon-Natural з колекції Natural Cevica