

Керамічна плитка Плитка 90x90 UR9990R Urbanica Emerald Ret Ascot Urbanica з колекції Urbanica Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 90x90 UR9990R Urbanica Emerald Ret Ascot Urbanica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Плитка 90x90 UR9990R Urbanica Emerald Ret Ascot Urbanica з колекції Urbanica Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 90x90 UR9990R Ербенікєй Імаролд Рет Ескот Ербенікєй з колекції Ербенікєй Ескот", на неправильно прочитаном як "Плитка 90x90 UR9990R Урбаніса Емералд Рет Ассот Урбаніса з колекції Урбаніса Ассот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Ассот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 33.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Urbanica |
| Колекція | Urbanica Ascot |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.62м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | V |
| Артикул виробника | UR9990R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 90x90 UR9990R Urbanica Emerald Ret Ascot Urbanica з колекції Urbanica Ascot