Плитка 90x90 Senzatempo Grigio - Senzatempo - 90SETEGR з колекції Senzatempo Ceramica Euro
Ceramica Euro

Керамічна плитка Плитка 90x90 Senzatempo Grigio - Senzatempo - 90SETEGR з колекції Senzatempo Ceramica Euro виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 90x90 Senzatempo Grigio - Senzatempo - 90SETEGR найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка 90x90 Senzatempo Grigio - Senzatempo - 90SETEGR з колекції Senzatempo Ceramica Euro може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 90x90 Сензейтемпо Грігє Сензейтемпо 90SETEGR з колекції Сензейтемпо Саремікєй Юро", на неправильно прочитаном як "Плитка 90x90 Сензатемпо Грігіо Сензатемпо 90SETEGR з колекції Сензатемпо Кераміка Еуро". Виробник цієї плитки Ceramica Euro може бути помилково написаний як Ceramicaeuro, Ceramica Eur, Саремікєй Юро, Кераміка Еуро і навіть як Сукфьшсф Угкщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 37.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramica Euro |
| Серія | Senzatempo |
| Колекція | Senzatempo Ceramica Euro |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,6м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 90SETEGR |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 90x90 Senzatempo Grigio - Senzatempo - 90SETEGR з колекції Senzatempo Ceramica Euro