

Керамічна плитка Плитка 90x90 F Pb2 Sheer Taupe Matt R10 - Sheer з колекції Sheer FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 90x90 F Pb2 Sheer Taupe Matt R10 - Sheer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка 90x90 F Pb2 Sheer Taupe Matt R10 - Sheer з колекції Sheer FAP може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 90x90 Ф Pb2 Шір Топ Метт R10 Шір з колекції Шір Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка 90x90 Ф Pb2 Шеер Таупе Матт R10 Шеер з колекції Шеер Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 34 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Sheer |
| Колекція | Sheer FAP |
| У палеті м.кв. | 29,16 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,62 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,62м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 90x90 F Pb2 Sheer Taupe Matt R10 - Sheer з колекції Sheer FAP