

Керамічна плитка Плитка 8.2x25 7200161 Vibes breeze matt Alfalux Vibes з колекції Vibes Alfalux виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 8.2x25 7200161 Vibes breeze matt Alfalux Vibes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8.2см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 5415. |
Плитка 8.2x25 7200161 Vibes breeze matt Alfalux Vibes з колекції Vibes Alfalux може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 8.2x25 7200161 Вібс бріз метт Олфолакс Вібс з колекції Вібс Олфолакс", на неправильно прочитаном як "Плитка 8.2x25 7200161 Вібес бреезе матт Алфалукс Вібес з колекції Вібес Алфалукс". Виробник цієї плитки Alfalux може бути помилково написаний як Alfalux, Олфолакс, Алфалукс і навіть як Фдафдгч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 8.2 × 25 см |
| Вага | 11.46 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Alfalux |
| Серія | Vibes |
| Колекція | Vibes Alfalux |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.57 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.57м.кв.(28шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 7200161 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(150,22,53) HEX: #698778 RGB: 105, 135, 120 | RAL Design: 160 50 15 Stone Cypress Green (Зелений Кам'яний Кіпаріс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(180,29,41) HEX: #4a6969 RGB: 74, 105, 105 | RAL Design: 200 40 10 Brochantite Green (Зелений Брошантит)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 5405 5405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 8.2x25 7200161 Vibes breeze matt Alfalux Vibes з колекції Vibes Alfalux