

Керамічна плитка Плитка 80x80 Zaiku Caramello Matt-Koen-A036522 з колекції Koen Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 80x80 Zaiku Caramello Matt-Koen-A036522 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Плитка 80x80 Zaiku Caramello Matt-Koen-A036522 з колекції Koen Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 80x80 Зейка Кареймело Метт Коін A036522 з колекції Коін Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 80x80 Заіку Карамелло Матт Коен A036522 з колекції Коен Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 28.24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Koen |
| Колекція | Koen Ape |
| У палеті м.кв. | 46,08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 9,4 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,28м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | III |
| Артикул виробника | A036522 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 80x80 Zaiku Caramello Matt-Koen-A036522 з колекції Koen Ape