

Керамічна плитка Плитка 80x80 Valira Perla-Valira з колекції Valira Intermatex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 80x80 Valira Perla-Valira найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Плитка 80x80 Valira Perla-Valira з колекції Valira Intermatex може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 80x80 Волєрєй Парлєй Волєрєй з колекції Волєрєй Інтармейтекс", на неправильно прочитаном як "Плитка 80x80 Валіра Перла Валіра з колекції Валіра Інтерматекс". Виробник цієї плитки Intermatex може бути помилково написаний як Intermatex, Інтармейтекс, Інтерматекс і навіть як Штеукьфеуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 30.58 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Intermatex |
| Серія | Valira |
| Колекція | Valira Intermatex |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,28м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 80x80 Valira Perla-Valira з колекції Valira Intermatex