

Керамічна плитка Плитка 80x80 Metal Corten(6 Mm) - Metal - 140103 з колекції Metal Ava виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 80x80 Metal Corten(6 Mm) - Metal - 140103 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка 80x80 Metal Corten(6 Mm) - Metal - 140103 з колекції Metal Ava може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 80x80 Метел Кортен(6 Мм) Метел 140103 з колекції Метел Евєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 80x80 Метал Кортен(6 Мм) Метал 140103 з колекції Метал Ава". Виробник цієї плитки Ava може бути помилково написаний як Ava, Av, Евєй, Ава і навіть як Фмф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 27.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ava |
| Серія | Metal |
| Колекція | Metal Ava |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,92 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,92м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 140103 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 80x80 Metal Corten(6 Mm) - Metal - 140103 з колекції Metal Ava