

Керамічна плитка Плитка 80x80 Concrete Antracita Lappado-Concrete-27079 з колекції Concrete Todagres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 80x80 Concrete Antracita Lappado-Concrete-27079 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Плитка 80x80 Concrete Antracita Lappado-Concrete-27079 з колекції Concrete Todagres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 80x80 Канкрет Ентресітєй Леппейдо Канкрет 27079 з колекції Канкрет Тодегрс", на неправильно прочитаном як "Плитка 80x80 Консрете Антракіта Лаппадо Консрете 27079 з колекції Консрете Тодагрес". Виробник цієї плитки Todagres може бути помилково написаний як Todagres, Тодегрс, Тодагрес і навіть як Ещвфпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 30.18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Todagres |
| Серія | CONCRETE |
| Колекція | Concrete Todagres |
| У палеті м.кв. | 51,2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,28м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 27079 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 80x80 Concrete Antracita Lappado-Concrete-27079 з колекції Concrete Todagres