

Керамічна плитка Плитка 80x80 Cliff-R Jade Arcana Cliff з колекції Cliff Arcana виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 80x80 Cliff-R Jade Arcana Cliff найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7012 Базальтово-сірий Pantone 8201. |
Плитка 80x80 Cliff-R Jade Arcana Cliff з колекції Cliff Arcana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 80x80 Кліфф Р Джейд Аркенєй Кліфф з колекції Кліфф Аркенєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 80x80 Кліфф Р Джаде Аркана Кліфф з колекції Кліфф Аркана". Виробник цієї плитки Arcana може бути помилково написаний як Arcana, Arcan, Аркенєй, Аркана і навіть як Фксфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 31 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Arcana |
| Серія | Cliff |
| Колекція | Cliff Arcana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.28 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.28м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(180,14,41) HEX: #5a6969 RGB: 90, 105, 105 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,13,47) HEX: #687878 RGB: 104, 120, 120 | RAL Design: 200 50 05 North Grey (Сірий Північ)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 80x80 Cliff-R Jade Arcana Cliff з колекції Cliff Arcana