Плитка 7x30 0000000228 BLANES FUEGO Pissano Mediterranea з колекції Mediterranea Pissano
Pissano

Керамічна плитка Плитка 7x30 0000000228 BLANES FUEGO Pissano Mediterranea з колекції Mediterranea Pissano виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7x30 0000000228 BLANES FUEGO Pissano Mediterranea найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Плитка 7x30 0000000228 BLANES FUEGO Pissano Mediterranea з колекції Mediterranea Pissano може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7x30 0000000228 Блейнс Фего Пісейно Медітаррейнеей з колекції Медітаррейнеей Пісейно", на неправильно прочитаном як "Плитка 7x30 0000000228 Бланес Фуего Піссано Медітерранеа з колекції Медітерранеа Піссано". Виробник цієї плитки Pissano може бути помилково написаний як Pissano, Pissan, Пісейно, Піссано і навіть як Зшііфтщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7 × 30 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pissano |
| Серія | Mediterr?nea |
| Колекція | Mediterr?nea Pissano |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0.5м.кв.(24шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 228 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Плитка 7x30 0000000228 BLANES FUEGO Pissano Mediterranea з колекції Mediterranea Pissano