Плитка 7.5x59 5171 Chevron.Byr.Calacatta Oro Dom Ceramiche Byron з колекції Byron Dom Ceramiche
Dom Ceramiche

Керамічна плитка Плитка 7.5x59 5171 Chevron.Byr.Calacatta Oro Dom Ceramiche Byron з колекції Byron Dom Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7.5x59 5171 Chevron.Byr.Calacatta Oro Dom Ceramiche Byron найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 59см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 7.5x59 5171 Chevron.Byr.CalacattaOro Dom Ceramiche Byron з колекції Byron Dom Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7.5x59 5171 Чевран.бйр.колекеттєй Оро Дом Сареміч Бйрон з колекції Бйрон Дом Сареміч", на неправильно прочитаном як "Плитка 7.5x59 5171 Чеврон.бюр.калакатта Оро Дом Кераміче Бюрон з колекції Бюрон Дом Кераміче". Виробник цієї плитки Dom Ceramiche може бути помилково написаний як Domceramiche, Dom Ceramich, Дом Сареміч, Дом Кераміче і навіть як Вщь Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шеврон |
| Розмір | 7.5 × 59 см |
| Вага | 9.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dom Ceramiche |
| Серія | Byron |
| Колекція | Byron Dom Ceramiche |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.46 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.46м.кв.(12шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 5171 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 7.5x59 5171 Chevron.Byr.Calacatta Oro Dom Ceramiche Byron з колекції Byron Dom Ceramiche