Плитка 7,5x38 Fattamano Ochra Gloss - Fattamano - SAARFA12G з колекції Fattamano Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка 7,5x38 Fattamano Ochra Gloss - Fattamano - SAARFA12G з колекції Fattamano Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,5x38 Fattamano Ochra Gloss - Fattamano - SAARFA12G найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 38см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1034 Пастельно-жовтий Pantone 7509. |
Плитка 7,5x38 Fattamano Ochra Gloss - Fattamano - SAARFA12G з колекції Fattamano Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,5x38 Феттемейно Очрєй Глос Феттемейно SAARFA12G з колекції Феттемейно Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,5x38 Фаттамано Очра Глосс Фаттамано SAARFA12G з колекції Фаттамано Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 38 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Fattamano |
| Колекція | Fattamano Sartoria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,684 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,684м.кв. (24 шт) |
| Штук в упаковці | 24 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | SAARFA12G |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(36,63,94) HEX: #f0b359 RGB: 240, 179, 89 | RAL Design: 080 80 50 Mirabelle Yellow (Жовта Мірабель)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 7509 7509 | |
| hsv(40,38,94) HEX: #f0d195 RGB: 240, 209, 149 | RAL Design: 085 85 30 Willow-Flower Yellow (Жовта Лугова Квітка)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 468 468 | |
| hsv(30,24,100) HEX: #ffe0c2 RGB: 255, 224, 194 | RAL Design: 070 90 20 Chalk Yellow (Жовта Крейда)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 705 705 | |
| hsv(38,50,94) HEX: #f0c478 RGB: 240, 196, 120 | RAL Design: 080 80 40 Straw Yellow (Жовта Солома)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 7508 7508 | |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 7,5x38 Fattamano Ochra Gloss - Fattamano - SAARFA12G з колекції Fattamano Sartoria