

Керамічна плитка Плитка 7,5x30 Spectrum Smoke-Reality-A036336 з колекції Reality Carmen виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,5x30 Spectrum Smoke-Reality-A036336 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка 7,5x30 Spectrum Smoke-Reality-A036336 з колекції Reality Carmen може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,5x30 Спектрам Смок Реоліті A036336 з колекції Реоліті Кармен", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,5x30 Спеструм Смоке Реаліті A036336 з колекції Реаліті Кармен". Виробник цієї плитки Carmen може бути помилково написаний як Carmen, Кармен, Кармен і навіть як Сфкьут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 13.63 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Carmen |
| Серія | Reality |
| Колекція | Reality Carmen |
| У палеті м.кв. | 57 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,86 |
| Товщина | 15,7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,86м.кв. (38 шт) |
| Штук в упаковці | 38 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A036336 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 7,5x30 Spectrum Smoke-Reality-A036336 з колекції Reality Carmen