

Керамічна плитка Плитка 7,5x30 Regolo Domino - 50 34 Ossido - Regolo - DOM 7534 з колекції Regolo Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,5x30 Regolo Domino - 50 34 Ossido - Regolo - DOM 7534 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Плитка 7,5x30 Regolo Domino - 50 34 Ossido - Regolo - DOM 7534 з колекції Regolo Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,5x30 Реголо Доміно 50 34 Осшідо Реголо Дом 7534 з колекції Реголо Еппіані", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,5x30 Реголо Доміно 50 34 Оссідо Реголо Дом 7534 з колекції Реголо Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Regolo |
| Колекція | Regolo Appiani |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7,2 мм |
| Пакувальна норма | 1,26м.кв. (56 шт) |
| Штук в упаковці | 56 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | DOM 7534 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(150,15,76) HEX: #a5c2b3 RGB: 165, 194, 179 | RAL Design: 160 80 15 Sun Yellow (Сонячно-Зелений)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 629 629 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 7,5x30 Regolo Domino - 50 34 Ossido - Regolo - DOM 7534 з колекції Regolo Appiani