Плитка 7,5x30 Quarzo Kandinsky Nat. Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0F2 з колекції Tele di Marmo Reloaded Emilceramica



Керамічна плитка Плитка 7,5x30 Quarzo Kandinsky Nat. Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0F2 з колекції Tele di Marmo Reloaded Emilceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,5x30 Quarzo Kandinsky Nat. Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0F2 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 7,5x30 Quarzo Kandinsky Nat. Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0F2 з колекції Tele di Marmo Reloaded Emilceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,5x30 Кварзо Кенінскі Нет. Ретт. Тел ді Мармо Релоудед E0F2 з колекції Тел ді Мармо Релоудед Імілсаремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,5x30 Кьуарзо Кандінскі Нат. Ретт. Теле ді Мармо Релоадед E0F2 з колекції Теле ді Мармо Релоадед Емілкераміка". Виробник цієї плитки Emilceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emilceramic, Імілсаремікєй, Емілкераміка і навіть як Уьшдсукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 12.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emilceramica |
| Серія | Tele di Marmo Reloaded |
| Колекція | Tele di Marmo Reloaded Emilceramica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,81 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0,81м.кв. (36 шт) |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | E0F2 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 7,5x30 Quarzo Kandinsky Nat. Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0F2 з колекції Tele di Marmo Reloaded Emilceramica