

Керамічна плитка Плитка 7.5x30 Atlanta Sky ATL7530SKBM Cobsa Atlanta з колекції Atlanta Cobsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7.5x30 Atlanta Sky ATL7530SKBM Cobsa Atlanta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 543. |
Плитка 7.5x30 Atlanta Sky ATL7530SKBM Cobsa Atlanta з колекції Atlanta Cobsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7.5x30 Етлентєй Скай ATL7530SKBM Кобсєй Етлентєй з колекції Етлентєй Кобсєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 7.5x30 Атланта Скі ATL7530SKBM Кобса Атланта з колекції Атланта Кобса". Виробник цієї плитки Cobsa може бути помилково написаний як Cobsa, Cobs, Кобсєй, Кобса і навіть як Сщиіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 13.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cobsa |
| Серія | Atlanta |
| Колекція | Atlanta Cobsa |
| У палеті м.кв. | 64 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(44шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,15,76) HEX: #a5c2c2 RGB: 165, 194, 194 | RAL Design: 200 80 10 Baroque Chalk Soft Blue (Вапняно-Блакитний Бароко)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 7.5x30 Atlanta Sky ATL7530SKBM Cobsa Atlanta з колекції Atlanta Cobsa