

Керамічна плитка Плитка 7.5x20 R8HA Gleeze Turchese Glossy Ragno Gleeze з колекції Gleeze Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7.5x20 R8HA Gleeze Turchese Glossy Ragno Gleeze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 5415. |
Плитка 7.5x20 R8HA GleezeTurcheseGlossy Ragno Gleeze з колекції Gleeze Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7.5x20 R8HA Гліз Тєрчез Глосі Регно Гліз з колекції Гліз Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 7.5x20 R8HA Глеезе Турчесе Глоссі Рагно Глеезе з колекції Глеезе Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 20 см |
| Вага | 15.91 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Gleeze |
| Колекція | Gleeze Ragno |
| У палеті м.кв. | 57 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.75 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.75м.кв.(50шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | R8HA |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(180,22,53) HEX: #698787 RGB: 105, 135, 135 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,29,41) HEX: #4a6969 RGB: 74, 105, 105 | RAL Design: 200 40 10 Brochantite Green (Зелений Брошантит)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 5405 5405 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 7.5x20 R8HA Gleeze Turchese Glossy Ragno Gleeze з колекції Gleeze Ragno