

Керамічна плитка Плитка 75x150 R8UW Stratford BeigeRt Ragno Stratford з колекції Stratford Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 75x150 R8UW Stratford BeigeRt Ragno Stratford найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка 75x150 R8UW StratfordBeigeRt Ragno Stratford з колекції Stratford Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 75x150 R8UW Стретфорд Бейдж Рт Регно Стретфорд з колекції Стретфорд Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 75x150 R8UW Стратфорд Беіге Рт Рагно Стратфорд з колекції Стратфорд Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 75 × 150 см |
| Вага | 51.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Stratford |
| Колекція | Stratford Ragno |
| У палеті м.кв. | 47.25 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.25 |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.25м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | R8UW |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 75x150 R8UW Stratford BeigeRt Ragno Stratford з колекції Stratford Ragno