

Керамічна плитка Плитка 7,5*30 Matelier Mint 26493 Matelier Equipe з колекції Matelier Equipe виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,5*30 Matelier Mint 26493 Matelier Equipe найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Плитка 7,5*30 Matelier Mint 26493 Matelier Equipe з колекції Matelier Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,5*30 Мейтелір Мінт 26493 Мейтелір Іквіп з колекції Мейтелір Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,5*30 Мателіер Мінт 26493 Мателіер Екьуіпе з колекції Мателіер Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 12.94 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Колекція | Matelier Equipe |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Морозостійкість | Ні |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 7,5*30 Matelier Mint 26493 Matelier Equipe з колекції Matelier Equipe