

Керамічна плитка Плитка 7,5*30 Masia Gris Oscuro 20716 Masia Equipe з колекції Masia Equipe виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,5*30 Masia Gris Oscuro 20716 Masia Equipe найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 7,5*30 Masia Gris Oscuro 20716 Masia Equipe з колекції Masia Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,5*30 Межієй Гріс Оскєро 20716 Межієй Іквіп з колекції Межієй Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,5*30 Масіа Гріс Оскуро 20716 Масіа Екьуіпе з колекції Масіа Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Колекція | Masia Equipe |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 8,5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Морозостійкість | Ні |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Плитка 7,5*30 Masia Gris Oscuro 20716 Masia Equipe з колекції Masia Equipe