

Керамічна плитка Плитка 7,2x60 Uonmet Marsala 3 - Uonmet - 142671 з колекції Uonmet 14 Ora Italiana виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,2x60 Uonmet Marsala 3 - Uonmet - 142671 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.2см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Плитка 7,2x60 Uonmet Marsala 3 - Uonmet - 142671 з колекції Uonmet 14 Ora Italiana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,2x60 Юанмет Марсолєй 3 Юанмет 142671 з колекції Юанмет 14 Орєй Ітоліанєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,2x60 Уонмет Марсала 3 Уонмет 142671 з колекції Уонмет 14 Ора Італіана". Виробник цієї плитки 14 Ora Italiana може бути помилково написаний як 14oraitaliana, 14 Ora Italian, 14 Орєй Ітоліанєй, 14 Ора Італіана і навіть як 14 Щкф Шефдшфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.2 × 60 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 14 Ora Italiana |
| Серія | Uonmet |
| Колекція | Uonmet 14 Ora Italiana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,345 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0,345м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 142671 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(0,71,41) HEX: #691e1e RGB: 105, 30, 30 | RAL Design: 030 30 40 Crimson Red (Карміновий)RAL Classic: 3004 Пурпурно-червонийPantone: 188 188 | |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,57,41) HEX: #692d2d RGB: 105, 45, 45 | RAL Design: 030 30 30 Macore Veneer Red (Червоний Шпон Макоре)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(10,67,53) HEX: #873c2d RGB: 135, 60, 45 | RAL Design: 040 40 40 Brick Red (Цегляно-Червоний)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 499 499 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 7,2x60 Uonmet Marsala 3 - Uonmet - 142671 з колекції Uonmet 14 Ora Italiana