Плитка 7,2x22,2 Regles Trend White-Regles з колекції Regles Natucer
Natucer

Керамічна плитка Плитка 7,2x22,2 Regles Trend White-Regles з колекції Regles Natucer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,2x22,2 Regles Trend White-Regles найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.2см і довжина плитки дорівнює 22.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 7,2x22,2 Regles Trend White-Regles з колекції Regles Natucer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,2x22,2 Реглс Тренд Віт Реглс з колекції Реглс Нейтасар", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,2x22,2 Реглес Тренд Вхіте Реглес з колекції Реглес Натусер". Виробник цієї плитки Natucer може бути помилково написаний як Natucer, Нейтасар, Натусер і навіть як Тфегсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.2 × 22.2 см |
| Вага | 16.55 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Natucer |
| Серія | Regles |
| Колекція | Regles Natucer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,843 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,843м.кв. (53 шт) |
| Штук в упаковці | 53 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,6,100) HEX: #f0fff0 RGB: 240, 255, 240 | RAL Design: 150 93 05 Quark White (Білий Сир)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 7,2x22,2 Regles Trend White-Regles з колекції Regles Natucer