Плитка 6x25 625KAQGL Oceani Acqua Glossy MAC3 Oceani з колекції Oceani MAC3
MAC3

Керамічна плитка Плитка 6x25 625KAQGL Oceani Acqua Glossy MAC3 Oceani з колекції Oceani MAC3 виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6x25 625KAQGL Oceani Acqua Glossy MAC3 Oceani найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6027 Світло-зелений Pantone 297. |
Плитка 6x25 625KAQGL OceaniAcquaGlossy MAC3 Oceani з колекції Oceani MAC3 може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6x25 625KAQGL Ошеейні Екквєй Глосі MAC3 Ошеейні з колекції Ошеейні MAC3", на неправильно прочитаном як "Плитка 6x25 625KAQGL Океані Аскьуа Глоссі MAC3 Океані з колекції Океані MAC3". Виробник цієї плитки MAC3 може бути помилково написаний як MAC3, Мек3, Мас3 і навіть як ЬФС3, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6 × 25 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | MAC3 |
| Серія | Oceani |
| Колекція | Oceani MAC3 |
| У палеті м.кв. | 63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.75 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.75м.кв.(50шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 625KAQGL |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(180,31,76) HEX: #86c2c2 RGB: 134, 194, 194 | RAL Design: 200 70 20 Kingfisher Turquoise (Бірюзовий Зимородок)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 297 297 | |
| hsv(180,33,71) HEX: #79b5b5 RGB: 121, 181, 181 | RAL Design: 200 70 20 Kingfisher Turquoise (Бірюзовий Зимородок)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,21,82) HEX: #a5d1d1 RGB: 165, 209, 209 | RAL Design: 200 80 15 Ice Boutique Turquoise (Бірюзовий Крижаний Бутік)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 2905 2905 | |
| hsv(180,13,88) HEX: #c3e0e0 RGB: 195, 224, 224 | RAL Design: 200 85 10 Cold Air Turquoise (Бірюзове Холодне Повітря)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 291 291 | |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 6x25 625KAQGL Oceani Acqua Glossy MAC3 Oceani з колекції Oceani MAC3