Плитка 6x25 32956 SUNSET SAND/ Harmony Sunset з колекції Sunset Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка 6x25 32956 SUNSET SAND/ Harmony Sunset з колекції Sunset Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6x25 32956 SUNSET SAND/ Harmony Sunset найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 6x25 32956 SUNSET SAND/ Harmony Sunset з колекції Sunset Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6x25 32956 Шунсет Сенд/ Хармані Шунсет з колекції Шунсет Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка 6x25 32956 Сунсет Санд/ Хармоні Сунсет з колекції Сунсет Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6 × 25 см |
| Вага | 11.02 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Sunset |
| Колекція | Sunset Harmony |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.48 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.48м.кв.(32шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 32956 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Плитка 6x25 32956 SUNSET SAND/ Harmony Sunset з колекції Sunset Harmony