Плитка 6x25 0996B85 Tropical Nero Elios Ceramica Tropical з колекції Tropical Elios Ceramica
Elios Ceramica

Керамічна плитка Плитка 6x25 0996B85 Tropical Nero Elios Ceramica Tropical з колекції Tropical Elios Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6x25 0996B85 Tropical Nero Elios Ceramica Tropical найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8017 Шоколадно-коричневий Pantone Black 5. |
Плитка 6x25 0996B85 TropicalNero Elios Ceramica Tropical з колекції Tropical Elios Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6x25 0996B85 Тропікел Наро Ілєс Саремікєй Тропікел з колекції Тропікел Ілєс Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 6x25 0996B85 Тропікал Неро Еліос Кераміка Тропікал з колекції Тропікал Еліос Кераміка". Виробник цієї плитки Elios Ceramica може бути помилково написаний як Eliosceramica, Elios Ceramic, Ілєс Саремікєй, Еліос Кераміка і навіть як Удшщі Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6 × 25 см |
| Вага | 9.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios Ceramica |
| Серія | Tropical |
| Колекція | Tropical Elios Ceramica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.48 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.48м.кв.(32шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 0996B85 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 6x25 0996B85 Tropical Nero Elios Ceramica Tropical з колекції Tropical Elios Ceramica