

Керамічна плитка Плитка 6x24.6 27536 Rose Equipe Limit з колекції Limit Equipe виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6x24.6 27536 Rose Equipe Limit найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 24.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 5225. |
Плитка 6x24.6 27536 Rose Equipe Limit з колекції Limit Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6x24.6 27536 Роз Іквіп Ліміт з колекції Ліміт Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка 6x24.6 27536 Росе Екьуіпе Ліміт з колекції Ліміт Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6 × 24.6 см |
| Вага | 7.57 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Limit |
| Колекція | Limit Equipe |
| У палеті м.кв. | 60 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.5м.кв.(34шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 27536 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,29,82) HEX: #d1a494 RGB: 209, 164, 148 | RAL Design: 040 70 20 Soft Sienna (М'яка Сієна)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(24,38,76) HEX: #c29678 RGB: 194, 150, 120 | RAL Design: 060 70 20 Peanut Butter (Арахісовий Крем)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 6x24.6 27536 Rose Equipe Limit з колекції Limit Equipe