

Керамічна плитка Плитка 6x24 Look Nero Glossy - Look - R8FN з колекції Look Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6x24 Look Nero Glossy - Look - R8FN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 24см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 6x24 Look Nero Glossy - Look - R8FN з колекції Look Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6x24 Лук Наро Глосі Лук R8FN з колекції Лук Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 6x24 Лук Неро Глоссі Лук R8FN з колекції Лук Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6 × 24 см |
| Вага | 10.39 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Look |
| Колекція | Look Ragno |
| У палеті м.кв. | 49,25 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,52 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,52м.кв. (36 шт) |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | R8FN |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 6x24 Look Nero Glossy - Look - R8FN з колекції Look Ragno