Плитка 6x24 045600006 1 Glow Verde Armonie Glow з колекції Glow Armonie
Armonie

Керамічна плитка Плитка 6x24 045600006 1 Glow Verde Armonie Glow з колекції Glow Armonie виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6x24 045600006 1 Glow Verde Armonie Glow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 24см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6020 Хромовий зелений Pantone 553. |
Плитка 6x24 045600006 1 GlowVerde Armonie Glow з колекції Glow Armonie може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6x24 045600006 1 Глоуу Вард Армона'є Глоуу з колекції Глоуу Армона'є", на неправильно прочитаном як "Плитка 6x24 045600006 1 Глов Верде Армоніе Глов з колекції Глов Армоніе". Виробник цієї плитки Armonie може бути помилково написаний як Armonie, Armoni, Армона'є, Армоніе і навіть як Фкьщтшу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6 × 24 см |
| Вага | 12.35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Armonie |
| Серія | Glow |
| Колекція | Glow Armonie |
| У палеті м.кв. | 43.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(50шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 45600006 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(120,25,24) HEX: #2e3d2e RGB: 46, 61, 46 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(150,40,29) HEX: #2c4a3b RGB: 44, 74, 59 | RAL Design: 160 30 15 Leaf Green (Зелена Листя)RAL Classic: 6009 Ялицевий зеленийPantone: 567 567 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 6x24 045600006 1 Glow Verde Armonie Glow з колекції Glow Armonie